5-Panel Curved Classic Snapback

Välj Variant

5-Panel Curved Classic Snapback

This casual yet hip companion will support any style you come up with. Classy colors, curved visor and a modern, unfussy presentation make it the ideal cap for everyday use. The proven snapback closure guarantees a perfect fit.


Pris 185,00 kr


   Alltid personlig service
   Beställ direkt på hemsidan eller via e-post / telefon
   Du får alltid ett korrektur innan beställningen blir bindande

Antal


Produktfärg

Black


Totalt pris kr


Visa uträkning

Prisspecifikation

Fråga oss


Om: 5-Panel Curved Classic Snapback
st

   0960-12479
   ks.reception@telia.comFlexfit®

Flexfit är ett etablerat varumärke inom huvudbonader med inriktning på utveckling och innovation. Flexibilitet är grunden i allt arbete kring att göra sortimentet fyllt med de mest teknologiskt utvecklade och relevanta modellerna


Visa samtliga produkter från Flexfit®
Artikelnummer FF7707_Black
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms.
Lagersaldo One Size Expresslager: 789 st | Europalager: 22366 st