Skaft och locket på denna kulspetspenna med blått bläck är gjorda av ihoprullat, återvunnet papper.
| Artikelnummer | 269402-011 |
| Material | Återvunnet papper |
| Längd | 14.5 cm |
| Diameter | 0.8 cm |
| Vikt | 5 g |
| Volym | 0.2681 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |