Stilig Kulspetspenna med blått bläck tillverkad av 100% återvunnet aluminium, med en matt finish. Tryckknappen i bambu har en transparent ton. Hållarenär gjord i ett stycke och är standardtryckt med 'återvunnnen aluminium-logotypen'. GRS-certifierad.Genom att använda återvunnet aluminium används färre nya råvaror vid tillverkningen av denna produkt. Resultatet är lägre energiförbrukning och mindre användning av vatten.
| Artikelnummer | 261052-003 |
| Material | Bambu, Återvunnet ABS, Återvunnet aluminium |
| Längd | 14 cm |
| Diameter | 1.3 cm |
| Vikt | 17 g |
| Volym | 1.1503 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |