Kulspetspenna med blått bläck och skaft av kork. Spetsen, locket, knappen och klämman är tillverkade av 50% PP och 50% vetehalm. Delvis biologiskt nedbrytbar.
| Artikelnummer | 262488-001 |
| Material | Kork |
| Längd | 13.5 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vikt | 6.5 g |
| Volym | 0.6969 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |