Hopfällbart paraply med automatisk öppnings- och stängningsfunktion. Levereras med ett fodral i polyesterpongee av RPET 190T. Det här paraplyet har även ett ram och skaft i rostfritt stål, trähandtag, elastisk bärögla och kardborrestängning. Mått vikta: Ø 6 x 28,5 cm. RCS-certifierad. Totalt återvunnet material: 16%.
| Artikelnummer | 264470-003 |
| Längd | 56 cm |
| Diameter | 95 cm |
| Vikt | 345 g |
| Volym | 448920.5002 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |