Rund och stadig nyckelring med kedja i metall. 3D-dekalen ger din logotyp extra uppmärksamhet.
| Artikelnummer | 263365-032 |
| Material | Stål |
| Längd | 0.7 cm |
| Diameter | 3.8 cm |
| Vikt | 19 g |
| Volym | 28.7309 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |